Огляд фену BaByliss 6614DE

Огляд фену BaByliss 6614DE Догляд

У пошуках побутового фена для волосся, як правило, багато хто вибирає компактні прилади з мінімумом режимів та оптимальним для себе набором насадок. Після використання кількох китайських пристроїв вирішили порівняти досвід з використанням професійного приладу. В огляді фена BaByliss 6614DE намагатимемося з’ясувати, наскільки це була виправдана покупка, і чи є якась різниця. Почнемо з того, що цей інструмент входить у серію PRO АС, що вказує на наявність потужного мотора. До того ж, прилад подає холодне повітря, є режим іонізації». Гарантія на цей фен від виробника складає 3 роки, що є гарною метрикою якості.

Основні характеристики BaByliss 6614DE

Функції Іонізація Холодне повітря
Насадки Дифузор Концентратор
Режими роботи Швидкості: 2 Температура: 3

Відразу додамо, що потужність професійного фена становить 2300 Вт. Він має поворотний кабель, довжина якого становить 2,7 метрів. Однак, модель має значні розміри: 23 на 21 на 7.5 сантиметрів.

Великі фени для волосся насправді відштовхують як професіоналів, так і пересічних користувачів. До них треба звикати. Тішить лише той факт, що BaByliss 6614DE не такий важкий, як може здатися на перший погляд.

Зовнішній вигляд професійного фена

Складання фена відмінна. Тут немає жодних подивів, враховуючи репутацію виробника. Він легше, ніж здається, має зручну ручку, довгий кабель, що повертається на 360 градусів. Все-таки лінійка розрахована на фахівців. І так, цей фен був уперше помічений у перукарні, і дуже сподобався швидкістю своєї роботи.

Длина шнура

Довжина кабелю складає 2,7 метри. Єдине чого мені не вистачило, то це петлі для підвішування інструменту.

Режим роботи

На рукоятці знаходяться дві механічні кнопки для регулювання температури та швидкості роботи фена.

Потужність та ефективність

Потужність та ефективність

У цьому фені, як вже зазначалося, використовується професійний мотор. Потужність дорівнює 2300 Вт, і швидкість сушіння справді чудова. Навряд чи є якийсь сенс говорити про час, адже все залежить від Вашого волосся, але модель навіть з лопатей зрозуміло, що це не слабкий інструмент.

Лопасті фена

За лопатями двигун захищається металевими стільниками. Нагадаю, що виробник дає 3 роки гарантії на свій фен для волосся.

Металл стільники

Попереду немає жодного захисту. Насадки (дифузор та концентратор) встановлюються без будь-яких магнітів або фіксаторів.

Передня частина

Вони просто надягають. При цьому щільно фіксуються: нічого не бовтається та не дратує.

Насадка

Особисте враження

Розповідати про швидке нагрівання, про те, скільки хвилин знадобилося на сушіння мокрого волосся або про рівень шуму цього приладу не бачу сенсу. BaByliss 6614DE хочу завершити наступними словами:

До покупки цього фена був невеликий інструмент від відомої китайської компанії, який здавався дуже потужним, незважаючи на свої скромні габарити. Після використання BaByliss 6614DE стало зрозуміло, що таке справжня потужність.

Внаслідок цього великі розміри цього фена стали виправданим недоліком. Іншими словами, цей нюанс можна потерпіти заради дійсно швидкого сушіння. До того ж є режим іонізації. Загалом інструмент більш ніж виправдав очікування не тільки в салоні, а й на практиці вже вдома.

Плюси:

  • професійна міць;
  • дві насадки;
  • режим іонізації;
  • холодний обдув;
  • зручна рукоятка;
  • кабель, що обертається.

Мінуси:

  • нескромні розміри.
ЦінаЯкість
Додати коментар