Огляд стайлера BaByliss PRO BAB2310EPCE

BaByliss PRO BAB2310EPCE Догляд

Сьогодні стайлерами називають різні пристрої: плойки, щипці, випрямлячі, прасування. Серед цієї термінології досить складно визначитися з покупкою вузькоспеціалізованого інструменту. Наприклад, виключно для завивки волосся. Розібравшись у питанні, було ухвалено рішення придбати та зробити огляд на BaByliss PRO BAB2310EPCE. Це досить стильна та дуже зручна плойка, хоча інтернет-магазини пишуть у своїх картках товару “стайлер”. Ми теж не відходитимемо від цього позначення. Втім, не про це. Давайте поговоримо про те, наскільки цей продукт французької компанії відповідає нашим очікуванням.

Характеристики BaByliss PRO BAB2310EPCE

Режими Пластини Функції
140 градусів Ширина: 15 мм
Автовідключення
170 градусів Довжина: 90 мм
Фіксатор положення
180 градусів Ширина зубів: 6,5 мм
Поворотний шнур
Висота зубів: 3 мм

Огляд конструкції BaByliss PRO BAB2310EPCE

Перше враження про цю плойку, традиційно, приємне. Справа в тому, що з продукцією компанії знайомі давно. Бренд має багаторічну історію та спеціалізується на виробництві професійної техніки для догляду за волоссям. Доступну ціну можна пояснити використанням китайських конвеєрів, але з жорстким дотриманням власних стандартів якості, про що свідчить підтримка технології EP 5.0 TECHNOLOGY. До того ж, компанія постійно радує приємними дрібницями. Тут такий фірмовий килимок.

Фірмовий килимок

Матеріали недорогі, та й корпус стайлера не гріється (що величезний плюс), але все одно приємний бонус. Конструкція BaByliss PRO BAB2310EPCE отримала матове покриття, стильний дизайн та гнучкий провід, що підтримує поворот на 360 градусів. Традиційно інженери компанії подбали про зручність експлуатації своєї техніки. До того ж, кабель має довжину 2,7 метрів.

Кабель сайлера

Невелика плойка отримала зручні керівні органи. За допомогою повзунка на бічній межі верхньої пластини можна керувати температурою в діапазоні від 140 до 200 градусів. Поруч знаходиться кнопка увімкнення/вимкнення.

Управління BaByliss PRO BAB2310EPCE

Біля кабелю знаходиться кнопка “Замок” для блокування пластин. Корисне рішення, яке покликане підвищити рівень безпеки. Її можна використовувати після закінчення експлуатації приладу.

Блокування BaByliss PRO BAB2310EPCE

Таким чином, відзначаємо, що плойка BaByliss PRO BAB2310EPCE має якісну конструкцію без дефектів із продуманою ергономікою та зручним керуванням. На готельну увагу заслуговує ступінь безпеки і професійний підхід: тут Вам і замок, і автовідключення (спрацьовує через 72 хвилини) і поворотний кабель, що вкрай зручно.

Кому підійде ця плойка?

Як вже зазначалося, це не функціональний стайлер, а вузькоспеціалізована плойка для гофре. По суті її єдиним завданням є завивка волосся. І навіть тут варто наголосити, що вона підійде не всім. Ось чому.

Пластини BaByliss PRO BAB2310EPCE

Це далеко не найбільші пластини. Плойка ідеально підходить для користувачів, які роблю завивку біля коріння, але не по всій довжині волосся. Захоплення невелике. Габарити пластин такі:

 1. Ширина пластин – 15 міліметрів;
 2. Довжина пластин – 90 міліметрів;
 3. Ширина зубів – 6,5 міліметрів;
 4. Висота зубів – 3 міліметри.

Якщо Вам потрібна плойка для створення гофре не по всій довжині волосся, то це точно непоганий варіант. Надійна, безпечна та зручна плойка отримала 3 режими роботи:

 • 140°C;
 • 170°C;
 • 200°C.

Температура з’являється на верхній панелі. Ось як це виглядає:
Температура плойки

Висновки про стайлер від BAB2310EPCE

На завершення огляду BAB2310EPCE зазначимо, що у продажу дійсно багато універсальних стайлерів, які коштуватимуть приблизно стільки, надаючи більше опцій. Але, тут варто розуміти, що це якісна плойка, яка чудово справляється з гофре завдяки добре продуманим зубам, покриттю та фірмовим технологіям. Судячи з власного досвіду та відгуків, проблем з перетином волосся не виявлено ні в кого з тих, чиї коментарі траплялися.

Плюси:

 • 3 температурні режими;
 • поворотний, довгий кабель;
 • автовимкнення, блокування;
 • стильний дизайн, зручність;
 • добре покриття, швидке нагрівання.

Мінуси:

 • для вузьких задач.
ЦінаЯкість
Додати коментар